Bella Poarch


(0) (0)
Ad Soyad Bella Poarch
Meslek Fenomen
Yaşı 24 (1997-02-09)
Burcu Koç
Göz Rengi Koyu Kahverengi
Doğum Yeri ABD

Biyografi

Bella Poarch kimdir, nereli ve kaç yaşında?

TikTok web sitesinde birkaç ay içinde popüler hale gelen bir Amerikan-Filipinli sosyal medya fenomeni Bella, TikTok’u Nisan 2020’de kullanmaya başladı ve on aydan kısa bir sürede 56 milyondan fazla takipçi toplayarak fenomen oldu. En büyük hiti Millie B’nin viral single’ı “M to the B”nin bir videosuydu. 

Ritmik olarak dans ettiği ve şarkıyla dudak senkronizasyonunun yakınlaştırılmış görüntüleri viral oldu ve TikTok’un tüm zamanların en ünlü videolarından biri haline geldi.

Ayrıca Bella, YouTube’da yalnızca bir hafta içinde 190 milyondan fazla izlenen Build a B*tch adlı ilk müzik videosunu yayınladı. 

Bella Poarch, Instagram profiline göre kariyerine ‘ABD Donanması veterineri’ olarak başladı. 2017 yılında ABD Donanması’na katıldığı ve üç yıl görev yaptığı düşünülüyor.

Şimdi Bella’nın TikTok’ta 59 milyondan fazla takipçisi, Twitter’da 239K takipçisi, Youtube’da 268K abonesi ve Instagram’da 10.1 milyon takipçisi var. Bu platformlar, içeriğinden, sponsorluğundan ve istikrarlı bir şekilde yükselen ürün satışından para kazanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, şu anki net değerinin milyonlarca dolar olduğu tahmin ediliyor. Takipçi sayısı açısından, Bella yaklaşık %18’lik bir etkileşim oranı sayesinde TikTok’ta gönderi başına 35.000$‘a kadar kazanıyor.

Bella Poarch’ın arka planını araştırdık ve çift göz kapağı ameliyatı, silikon burun implantı kullanarak burnunu daha kısa ve daha yüksek yapmak için rinoplasti ve dudak dolgusu ameliyatı geçirdiğini öğrendik.

Bella Poarch Filipinler‘de doğmuş olmasına rağmen, 13 yaşında Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı, şu anda Hawaii’de yaşıyor.

Bella Poarch’ın Neden Bu Kadar Çok Dövmesi Var?

TikTok’ta biri Bella’ya neden bu kadar çok dövmesi olduğunu sordu ve o da zor bir şekilde yetiştirildiğini ve travmadan kaynaklanan yara izlerinin onu rahatsız ettiğini açıkladı. Ve yaralarını gizlemek için dövmeleri olması gerektiğini açıkladı.

 

07 Ekim 2021 Perşembe 08:48 - 07 Ekim 2021 Perşembe 08:50

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Bella Poarch
Meslek Fenomen
Yaşı 24 (1997-02-09)
Burcu Koç
Göz Rengi Koyu Kahverengi
Doğum Yeri ABD
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler