Halil İbrahim Göker Kimdir?


(0) (0)
Ad Soyad Halil İbrahim Göker
Meslek Youtuber
Yaşı 31 (1992-08-15)
Boyu 1.81
Kilosu 72 KG
Burcu Aslan
Göz Rengi Kahverengi
Doğum Yeri İstanbul

Biyografi

Survivor Halil İbrahim Göker kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, gerçek adı, soyadı nedir, sevgilisi varmı, kim, mesleği, eğitimi ve hayatı hakkında kısaca bilgiler.

Halil İbrahim Göker Kimdir?

Youtuber, fenomen,oyuncu, senarist, survivor yarışmacısı.

Halil İbrahim Göker 15 Ağustos 1992 yılında Çorum'da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünde tamamlamıştır.

Sosyal medyada oldukça tanınan isimlerden biri olan Halil İbrahim Göker'in geniş bir takipçi kitlesi vardır. Hem instagram hemde youtube üzerinden içerik üreterek takipçileriyle paylaşmaktadır.

Kamera önü oyunculuk eğitimide alan Halil İbrahim Göker 2015 yılında Sihirbazlık Okulunda Bir Türk, 2016 yılında Nasıl Yani isimli sinema filmlerinde rol almıştır. Ayrıca Nasıl Yani adlı filmin senaristliğini üstlenmiştir. 

2023 yılında ise Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasının kadrosuna dahil olmuştur. Ünlüler ile İnfluencerlerin yarışacağı yarışmada ünlüler takımında Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Barış Telli, Aysu Tekin, Murat Eken, Berdan Mardini gibi isimler yer almaktadır. İnfluencerler takımında ise Kürşat Juan, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Chaby Han, Barış Telli, Elanur Pat ve Alper Rende gibi isimler yer almaktadır.

Halil İbrahim Göker’in Boyu, Kilosu Kaç?

Halil İbrahim Göker’in boyu 1.82 kilosu ise 71’dir.

Halil İbrahim Göker’in Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: @halilibrahimgoker

YouTube: Halil İbrahim Göker

İlginizi Çekebilir: Eren Bakıcı

03 Ocak 2023 Salı 23:14 - 04 Ocak 2023 Çarşamba 18:16

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Halil İbrahim Göker
Meslek Youtuber
Yaşı 31 (1992-08-15)
Boyu 1.81
Kilosu 72 KG
Burcu Aslan
Göz Rengi Kahverengi
Doğum Yeri İstanbul
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler