Sebile Ölmez Kimdir?


(3) (2)
Ad Soyad Sebile Ölmez
Meslek Youtuber
Yaşı 49 (1974-11-21)
Boyu 1.78
Kilosu 55 KG
Burcu Akrep
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Anadolu Üniversitesi
Eşi Emre Ölmez
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul

Biyografi

Sebile Ölmez, 1974 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yüksek öğretim eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü’nde tamamlamıştır. Pek çok kurumsal firmada satış pazarlama bölümünde çalışmış ve sonrasında ilgisi üzerine sinema, televizyon dünyasına girmeye karar vermiştir.  

Medya sektöründe 10 yıl menajerlik ve yapım koordinatörlüğü yapmış ve kendisini makyaj yapma alanında geliştirmiştir. Bu anlamda tecrübelerini internet üzerinden yayınlayan Ölmez, 2011 yılında ilk bloğunu açmıştır.

25 Mart 2011 yılında ise kendine bir kanal açarak Sebibebi ismini kullanmıştır. Sebibebi imzasını ise annesinin ismini kısalttığında bazen ‘sebi’ bazen de ‘bebi’ olarak seslenmesi sebebiyle tercih ettiğini açıklamıştır. Bu imza ile ün kazandıktan sonra kendi adına bir web sitesi yayınlamıştır.

Sebibebi’nin web sitesinde güzellikten makyaja, bakımdan kozmetiğe, modadan stile, kendin yap videolarından alışverişe kadar pek çok paylaşım yer almaktadır. 

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeler ışığında Tv 8 ekranlarında Özge Uzun’un sunmakta olduğu programa da katılan Sebile Ölmez, güzellik ve makyaja ilişkin önemli tüyoları da seyirciler ile paylaşmaktadır.  

Emre Ölmez ile evli olan güzel fenomenin, bu evlilikten Venüs isminde bir de kız çocuğu dünyaya gelmiştir.  

Tescilli bir markaya sahip olan Sebile Ölmez, şimdilerde ise Show Tv ekranlarında yayınlanan ‘Kuaförüm Sensin’ isimli yarışmada, jüri üyeliği yapmaktadır.  

17 Nisan 2020 Cuma 22:10 - 30 Mayıs 2020 Cumartesi 19:49

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Sebile Ölmez
Meslek Youtuber
Yaşı 49 (1974-11-21)
Boyu 1.78
Kilosu 55 KG
Burcu Akrep
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Anadolu Üniversitesi
Eşi Emre Ölmez
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler