Barış Murat Yağcı Kimdir?


(4) (1)
Ad Soyad Barış Murat Yağcı
Meslek Oyuncu
Yaşı 33 (1991-01-21)
Boyu 1.91
Kilosu 85 KG
Burcu Oğlak
Göz Rengi Siyah
Eğitim Anadolu Üniversitesi
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İzmir

Biyografi

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimi için Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tercih etmiş ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Spora duyduğu ilgi sebebiyle bu alanda da eğitim almak isteyen Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü ile de eğitimine devam etme kararı almıştır.  

Profesyonel anlamda basketbol oynayan Barış Murat Yağcı, bir süre Efes Pilsen Spor Kulübü’nün formasını terletmiş fakat geçirdiği sakatlık sebebiyle basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır.  

Sonrasında ise kariyerine modellik yaparak devam etmiş ve aldığı beğeni üzerine Best Model of Turkey isimli yarışmaya katılarak, birincilik derecesini almaya hak kazanmıştır.  

Güzellik derecesinin ardından yapımcıların da dikkatlerini çeken isimlerden biri olmuş ve oyunculuk teklifleri almıştır.  

İlk kez Kocamın Ailesi isimli televizyon dizisi ile seyirci karşısına geçen Yağcı, sonrasında Kiralık Aşk isimli dizide Eymen karakterine hayat vermiştir.  

Kısa sürede bir hayran kitlesi edinmeyi başaran yakışıklı oyuncu, oyunculuk kariyerine Şevkat Yerimdar adlı dizide Bora rolünü canlandırarak devam etmiştir.  

Başarılı oyuncu, şimdilerde ise Tv 8’de yayınlanan Survivor isimli yarışmada Ünüllüler grubunda yarışmaktadır.  

12 Nisan 2020 Pazar 14:04 - 02 Mayıs 2020 Cumartesi 16:44

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Barış Murat Yağcı
Meslek Oyuncu
Yaşı 33 (1991-01-21)
Boyu 1.91
Kilosu 85 KG
Burcu Oğlak
Göz Rengi Siyah
Eğitim Anadolu Üniversitesi
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İzmir
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler