Bedir Bedir Kimdir?


(2) (0)
Ad Soyad Bedir Bedir
Meslek Oyuncu
Yaşı 41 (1982-07-14)
Boyu 1,75
Kilosu 70 KG
Burcu Yengeç
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Yüksek Lisans
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Erzurum

Biyografi

Bedir Bedir, 14 Temmuz 1982 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve orta öğretim eğitimini Bursa’da tamamlamıştır.  

Yüksek öğretim eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü ile devam etmiş, okulunu başarıyla tamamladıktan sonra ‘Tiyatro Oyunevi’ topluluğuna katılarak kendisini geliştirmiştir. Usta oyuncu Sadri Alışık Konservatuvarı’nda oyuncu koçu görevini de üstlenmektedir.

Sonrasında eğitimine devam etme kararı alan Bedir,  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde yüksek lisans da yapmıştır.  

Yabancı Gelin, Aşk ve Gelin, Maral, Gölgedekiler, Bu Sayılmaz, Olanlar Oldu, Kelebekler, İstanbullu Gelin, Mahrumlar gibi pek çok yapımda da yer almıştır. Ayrıca başarılı oyuncu, Yalnızlar Kulübü, Üst Kattaki Terörist, Kardeşlerimi Arıyorum, Ev’vel Zaman, Ayrıca, Beklerken, TOL, Tiyatro Öldü, Son Bir Kez, O… Çocuğu, İstenmeyen isimli tiyatro oyunlarında da sahne almıştır.  

Yakışıklı oyuncu şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Menajerimi Ara’ adlı televizyon dizisinde Bekir karakterine hayat vermektedir.

Yengeç burcu özelliklerine sahip olan Bedir Bedir, 1.75 metre uzunlukta ve 70 kilogram ağırlıktadır.

27 Temmuz 2020 Pazartesi 23:39

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Bedir Bedir
Meslek Oyuncu
Yaşı 41 (1982-07-14)
Boyu 1,75
Kilosu 70 KG
Burcu Yengeç
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Yüksek Lisans
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Erzurum
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler