Jessica Bachar Kimdir?


(2) (1)
Ad Soyad Jessica Bachar
Meslek Girişimci
Yaşı 25 (1998-06-08)
Boyu 1.65
Kilosu 58 KG
Burcu İkizler
Eğitim Lisans
Doğum Yeri İstanbul

Biyografi

Jessica Bachar kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, kariyer hayatı, mesleği, eğitimi ve hayatı hakkında kısaca bilgiler.

Jessica Bachar Kimdir?

Girişimci.

Jessica Bachar 8 Haziran 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Jessica Bachar Bar Ilan Universitesi (İsrail’de Devlet Universitesi) İsrail’deki en iyi devlet universitelerinin biri Bar Ilan Üniversitesinde eğitim hayatını sürdürmektedir. Türkçe’nin yanı sıra, İngilizce ve İbranice bilmektedir.

Uzmanlığı siyaset bilimleri ve iletişim çift ana dalı olmakla birlikte, İsrail’de eğitim almaya devam etmektedir.

Jessica Bachar PR Medya Uzmanı, Affiliate Müdürü, PR ve ve Stratejik Ortaklıklar Yöneticisi, girişimci, Tasarımcı. Stratejik ortaklıklar kurma konusunda uzman bir isimdir.

Jessica Bachar'ın Boyu, Kilosu Kaç?

Jessica Bachar 1.65 boyunda ve 58 kilodur.

Jessica Bachar Kaç Yaşında?

8 Haziran 1998 doğumlu olan Jessica Bachar 2023 yılı itibariyle 24 yaşındadır.

Jessica Bachar'ın Kısaca Kariyer Hayatı:

Jessica Bachar 17 yaşındayken İsrail'e taşınmıştır. Her ne kadar küçük yaşlarda oyunculuk ile ilgilenmiş olsa da kendi yeteneklerini keşfetmeye yönerelek iş dünyasına atılmıştır. Lise eğitimi dahil olmak üzere sinema ve televizyon üzerine odaklanmış ancak iş hayatında başarılı bir kariyere odaklanarak şimdilik bu hayalinden vazgeçmiştir.

Jessica Bachar bir dönem anaokulu öğretmenliğide yapmıştır. Rol model olarak kendisine babasını almıştır. Özellikle stratejik düşünce, ileri görüşlülük, hedef planlama, danışmanlık ve takım liderliği gibi konularda örnek aldığını dile getirmiştir.

İsrail’de kaldığı dönemde, ilk olarak diplomasi alanında çalışmaya başlamıştır. Daha sonra, markalaşma alanında uzmanlaşmaya gitmek isteyen Bachar, bu alanda eğitim alırken, bir yandan da Fortune 500 şirketlerinin bulunduğu ortak projelerde yer almıştır. Günümüz itibariyle, global anlamda, influencerlar, dünyadaki pek çok medya ve performans odaklı pazarlama şirketleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Jessica Bachar'ın İnstagram Hesabı:

@jessicabachar

İlginizi Çekebilir: Tarkan

18 Mart 2023 Cumartesi 19:26 - 18 Mart 2023 Cumartesi 19:33

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Jessica Bachar
Meslek Girişimci
Yaşı 25 (1998-06-08)
Boyu 1.65
Kilosu 58 KG
Burcu İkizler
Eğitim Lisans
Doğum Yeri İstanbul
Şehir seç
Burç seç