Survivor Walison Fonseca Kimdir?


(3) (2)
Ad Soyad Walison Fonseca
Meslek Yarışmacı
Yaşı 36 (1988-01-01)
Boyu 1.88
Kilosu 21 KG
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eşi Melisa Pınar
Doğum Yeri Brezilya

Biyografi

Survivor Walison Fonseca kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, kim, mesleği, sevgilisi var mı, kim, evlimi, eğitimi ve hayatı hakkında kısaca bilgiler.

Survivor Walison Fonseca Kimdir?

Yarışmacı, model.

Walison Fonseca 1988 yılında Brezilya'da dünyaya gelmiştir. Yaklaşık 7 sene tiyatro eğitimi alıp dizi oyunculuğuna başlamıştır. Ayrıca küçük yaşlarından itibaren modellik yapmaya başlamıştır.Meksika, ABD, İtalya gibi farklı ülkelerde yaşamıştır.

Walison Fonseca Portekizce, İtalyanca, İngilizce ve Türkçe bilmektedir.

Walison Fonseca 2020 yılında jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın yaptığı MasterChef Türkiye isimli yemek yarışmasına katılmıştır.

2023 yılında ise Tv8 ekranlarında yayınlanan "Survivor" yarışmasının gönüllüler kadrosuna dahil olmuştur. Yarışmada gönüllüler, influencerler ve gönüllüler olarak üç takım bulunmaktadır. Ünlüler takımında Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Barış Telli, Aysu Tekin, Murat Eken, Berdan Mardini vardır. İnfluencerler takımında ise Kürşat Juan, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Chaby Han, Barış Telli, Elanur Pat ve Alper Rende gibi isimler yer almaktadır. Gönüllüler takımında Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Aziz Ozan Dilber gibi isimler yer almaktadır.

Walison Fonseca Evlimi? Kiminle Evli? Çocuğu Varmı?

Walison Fonseca 2017 yılından beri Türkiye'de yaşamakta ve Melisa Pınar ile evlidir. Çiftin Amaya adında bir kızı vardır.

Walison Fonseca'nın Boyu, Kilosu Kaç?

Walison Fonseca 1.88 boyunda ve 81 kilodur.

Walison Fonseca'nın İnstagram Hesabı:

@walisonfonsec

İlginizi Çekebilir: Ivana Sert

 

16 Ocak 2023 Pazartesi 18:46 - 16 Ocak 2023 Pazartesi 19:01

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Walison Fonseca
Meslek Yarışmacı
Yaşı 36 (1988-01-01)
Boyu 1.88
Kilosu 21 KG
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eşi Melisa Pınar
Doğum Yeri Brezilya
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler