Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?


(9) (7)
Ad Soyad Tuğçe Aleyna
Meslek Yarışmacı
Yaşı 27 (1997-04-16)
Burcu Oğlak
Doğum Yeri İstanbul

Biyografi

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna kimdir, ne iş yapıyor, boyu, kilosu kaç, göz rengi, eğitimi, mesleği, sevgilisi kim, nereli, kaç yaşında ve hayatı hakkında kısaca bilgiler.

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Tuğçe Aleyna 26 Nisan 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini yazılım bölümünde tamamlamıştır. Ancak profesyonel olarak Dj'lik yapmakta ve kendine ait The One Shine adında bir giyim mağazası bulunmaktadır. 

2022 Aralık ayında Youtube platformunda yayımlanan ve sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı "Kısmetse Olur Aşkın Gücü" isimli evlilik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada erkeklere karşı güven problemi yaşadığını belirten Tuğçe Aleyna, aşk mı para mı? sorusuna tereddütsüz aşk cevabını vermektedir. Yarışmada 9 kadın 9 erkek bulunmaktadır. 

Diğer yarışmacılar arasında ise Cansel Ayanoğlu, Yeliz Açıkel, Zeyd Gümüştutan, Aybüke Çangal, Yaren Dağ, Erhan Saffar, Ayşenur İnam, Şeydanur Tunç, Simge Nur Erkoç, Kaan Seyhan, Bilek Orundaş, Oğulcan Yılmaz, Merve Demirbilek, Serdar Aycan, Sedat Polat, Erol Yıldırım gibi isimler bulunmaktadır.

Tuğçe Aleyna'nın Boyu, Kilosu Kaç?

Tuğçe Aleyna'nın boy, kilo bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Tuğçe Aleyna'nın İnstagram Hesabı:

@tugcealeynaa

Tuğçe Aleyna'nın TikTok Hesabı:

@tugce.aleynaa

İlginizi Çekebilir: Hadise Açıkgöz

19 Aralık 2022 Pazartesi 20:26 - 19 Aralık 2022 Pazartesi 20:36

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Tuğçe Aleyna
Meslek Yarışmacı
Yaşı 27 (1997-04-16)
Burcu Oğlak
Doğum Yeri İstanbul
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler