Arzu Susantez Kimdir?


(3) (1)
Ad Soyad Arzu Susantez
Meslek Oyuncu
Yaşı 34 (1990-01-08)
Boyu -
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Yüksek Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Ankara

Biyografi

Arzu Susantez, 8 Ocak 1990 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretim eğitimini TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi’nde tamamlamıştır.  

Yüksek öğretim eğitimine Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile devam eden Arzu Susantez, mezun olduktan sonra eğitimine devam etme kararı almış ve Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bilişim Hukuku Programı’nda yüksek lisans yapmıştır.  

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Sosyoloji Açıköğretim Programı ile eğitim hayatını sürdürmüş, 2006 yılından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak katılım göstermektedir.  

2017 yılına kadar ise hukuk büroları ve çeşitli kurumlarda avukatlık yapan Arzu Susantez, kariyerine ise oyunculuk alanında devam etme kararı almıştır.  

Oyunculuk alanında kendisini geliştirmek için Craft Oyunculuk Atölyesi ve Deniz Erdem Stüdyo’da oyunculuk eğitimi almış, 2018 yılında ise BKM Mutfak ekibine dahil olmuştur.  

İngilizce ve Almanca bilen güzel oyuncunun, Debra adında bir köpeği vardır.  

Şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Çok Güzel Hareketler 2’ adlı komedi programı ile izleyici karşısına çıkmaktadır.  

Arzu Susantez, oğlak burcu özelliklerine sahiptir.  

14 Şubat 2021 Pazar 17:20

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Arzu Susantez
Meslek Oyuncu
Yaşı 34 (1990-01-08)
Boyu -
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Yüksek Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Ankara
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler