Barış Kışlak Kimdir?


(1) (1)
Ad Soyad Barış Kışlak
Meslek Oyuncu
Yaşı 41 (1983-01-01)
Boyu -
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri ABD

Biyografi

Barış Kışlak, 1 Ocak 1983 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde dünyaya gelmiştir. Kökeni Konya’ya dayanmaktadır.  

Mühendis anne ve babaya sahip olan Barış Kışlak, tek çocuk olduğu için hayatının büyük bir bölümü farklı ülkelerde geçirmiştir.  

İngiltere, Almanya ve İspanya’da uzun yıllar geçirmiş, yüksek öğretim eğitimini Nottingham Üniversitesi Bilgisayar ve İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.  

Girişimcilik alanında önemli başarılara imza atan Barış Kışlak, ilgisi üzerine 35 Buçuk Sanat Evi’nde Temel Oyunculuk üzerine eğitim almıştır.  

Aldığı eğitimin ardından Deniz Erdem, Meltem Cumbul ve Anthony Bova gibi oyuncu koçları ile çalışan kendisini geliştirmiştir.  

2016 yılında Los Angeles’a yerleşmiş ve burada oyuncu koçu Ivana Chubbuck ile çalışmıştır.

Ayrıca Vahide Perçin ve Altan Gördüm gibi usta isimlerden de ders alan Barış Kışlak, yönetmen Mehmet Ada Öztekin’den Kamera Önü Oyunculuk üzerine eğitim almıştır.  

Eric Morris yöntemi üzerine çeşitli çalışmalara da imza atmış ve kameralar karşısına ilk kez 2013 yılında ‘Alemin Kıralı’ adlı televizyon dizisi ile geçmiştir. Dizideki profesör karakteriyle dikkat çeken oyuncu, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme, Kaçak, Umutsuz Ev Kadınları, Kara Sevda gibi pek çok yapımda da yer almıştır.  

2019 yılında yayınlanan ‘Vuslat’ dizisindeki Altan karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan yakışıklı oyuncu, şimdilerde ise Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Ramo’ adlı dizide Cabbar karakterine hayat vermektedir.  

Barış Kışlak’ın yer aldığı bazı diziler ve filmler:

2021 – Ramo (Cabbar) (TV Dizisi)

2019 – Vuslat (Altan Öztürk) (TV Dizisi)

2018 – Müsadenizle Büyükler (Sinema Filmi)

2017 – Kara Sevda (TV Dizisi)

2014 – Umutsuz Ev Kadınları (Vedat) (TV Dizisi)

2014 – Benim İçin Üzülme (Musa) (TV Dizisi)

21 Ocak 2021 Perşembe 20:15

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Barış Kışlak
Meslek Oyuncu
Yaşı 41 (1983-01-01)
Boyu -
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri ABD
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler