Ali Ragıp Dereli Kimdir?


(2) (1)
Ad Soyad Ali Ragıp Dereli
Meslek Oyuncu
Yaşı 38 (1985-04-22)
Boyu 1.85
Kilosu 78 KG
Burcu Boğa
Göz Rengi Mavi
Eğitim Ön Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Aydın

Biyografi

Ali Ragıp Dereli, orta öğretim eğitimini 50. Yıl Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Hayatının bir dönemini İzmir’de geçirmiş ve bu yıllarda bateristlik, vokalistlik, tonemaisterlik ve DJ gibi çeşitli alanlarda kendini geliştirmiştir. Ayrıca profesyonel basketbol da oynamıştır ve 2 kardeştir.  

Basketbol oynadığı yıllarda en büyük hayali ‘Beşiktaş Cafe Crown’ ekibinde forma giymek olmuştur. Fakat yaşamış olduğu sakatlık sebebiyle basketbolu bırakmak zorunda kalarak, İstanbul’a yerleşme kararı almıştır.

Sporculuk geçmişi olduğu için dikkat çekici bir fiziğe sahip olması sebebiyle, arkadaşlarının da baskısı üzerine modelliğe başlamış ve yurtdışında da çok sayıda ajanstan teklif almıştır. Türkiye’de 3 sene boyunca model olarak çalışan Dereli, sonrasında ise oyunculuk sektörüne geçiş yapmaya karar vermiş ve ‘Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro üzerine eğitim almıştır.  

Arka Sokaklar, Aşk-ı Memnu gibi önemli yapımlarda yer alan yakışıklı oyuncu, şimdilerde ise Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi ‘Yemin’de Zafer karakteri ile rol almaktadır.  

Müzikle de yakından ilgilenen yakışıklı oyuncu ‘Mum’ adlı bir de single şarkı çıkarmıştır.  

Boğa burcu özelliklerini taşıyan Ali Dereli, 1.85 metre uzunluktadır.  

17 Mayıs 2020 Pazar 15:10

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Ali Ragıp Dereli
Meslek Oyuncu
Yaşı 38 (1985-04-22)
Boyu 1.85
Kilosu 78 KG
Burcu Boğa
Göz Rengi Mavi
Eğitim Ön Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Aydın
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler