Safiye Nur Şimşek Kimdir?


(8) (2)
Ad Soyad Safiye Nur Şimşek
Meslek Sunucu
Yaşı 34 (1990-02-15)
Boyu 1.68
Kilosu 55 KG
Burcu Kova
Göz Rengi Açık Kahverengi
Eğitim İstanbul Bilgi Üniversitesi
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul

Biyografi

Safiye Nur Şimşek, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta öğretim eğitimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Yüksek öğretim eğitimi için İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni tercih etmiş ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur.  

Eğitimine yüksek lisans yaparak devam eden Safiye Nur, Gebze Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir.  

26 yaşından sonra Ankara’ya yerleşme kararı almış ve Çukurambar’da Pudra Güzellik Salonu isimli bir işletme açmıştır.

Üniversite öğrenciliği zamanında yönetici asistanlığının yanı sıra, fotoğrafçılık ve makyözlük de yapan Şimşek, okulunu bitirdikten sonra Bilgisayar Mühendisi olarak iş hayatına başlamıştır.

Modaya olan ilgisi sebebiyle ‘ModaAsist’i yazdıktan sonra bu konuya ilişkin eğitim de alarak kendini bu alanda geliştirmeye karar vermiştir.  

Pist yarışmacılığında lisansı da bulunan Safiye Nur Şimşek’in kuruculuğunu üstlenmiş olduğu ‘ModaAsist’ Türkiye’nin ilk online moda asistanlığı sitesi olarak bilinmektedir.  

Özellikle sosyal medya paylaşım sitelerini son derece aktif bir şekilde kullanmakta ve çok sayıda takipçiye sahip olması ile de bilinmektedir.  

Moda severlerin yanı sıra drift severlerin de takip etmekte olduğu Safiye Nur Şimşek, bu anlamda sürücülük alanında da kendisine güvenmektedir.  

Sahip olduğu ün sebebiyle ekranlara taşınan bir yüz olmayı da başarmış ve şimdilerde Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ‘Safiye Nur’la Biz Bize’ adlı programı hazırlayıp, sunmaktadır.

Programında sağlıktan yaşam önerilerine, modadan hastalıklara kadar pek çok konuyu işleyen başarılı sunucu, evli ve bir kız çocuğu sahibidir.  

10 Mayıs 2020 Pazar 01:15 - 14 Mayıs 2020 Perşembe 04:06

Yorumlar


Herhangi bir yorum bulunamadı.
Yorum gönder

Ad Soyad Safiye Nur Şimşek
Meslek Sunucu
Yaşı 34 (1990-02-15)
Boyu 1.68
Kilosu 55 KG
Burcu Kova
Göz Rengi Açık Kahverengi
Eğitim İstanbul Bilgi Üniversitesi
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul
Şehir seç
Burç seç

İlgili Kişiler